Схема кольорів: C C C C
Розмір шрифту: A A A
Зображення:

Привітання директора

Привітання директора психіатричної лікарні Маріуполя

Психічне здоров'я - найдорожче, що є у людини. Саме психічне здоров'я робить людину повноцінним членом суспільства. Психічне або душевне здоров'я - згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, це стан благополуччя, при якому людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також вносити вклад в життя своєї спільноти. Душевне здоров'я має найважливіше значення для нашої колективної та індивідуальної здатності мислити, проявляти емоції, спілкуватися один з одним і отримувати задоволення від життя. З огляду на цей факт, зміцнення, захист і відновлення психічного здоров'я мають життєво важливе значення.

Наше завдання допомогти людині залишитися повноцінним членом суспільства, а суспільству по-іншому подивитися на людину, яка страждає цим розладом та прагне співчуття і розуміння у суспільства. Ми хочемо показати, що, перш за все, психіатрична лікарня це місце, де надається висококваліфікована медична, психологічна та соціальна допомога. У діагностичному та лікувальному процесі психічних розладів залучаються фахівці найширшого спектра, психологи, терапевти, хірурги, гінекологи та інші. Одним з найважливіших складових лікування є доброзичливе ставлення, ставлення терпимості та співчуття до людина, яка страждає на психічний розлад, саме тому медичний персонал лікарні робить все, щоб пацієнт відчував себе потрібним. Для вирішення цього питання в лікарні проводяться реабілітаційні заходи на базі денного стаціонару, Центру психологічної допомоги та лікувальних майстерень. Основна мета реабілітаційних заходів полягає в тому, щоб особа, яка страждає на психічні розлади залишалась соціально активною. Ця робота потребує великих зусиль. Важлива роль у цьому належить родині пацієнта та суспільству. Завдання нашого сайту зробити це.

Ми готові відповідати на питання, які виникнуть у відвідувачів нашого сайту. Питання про суть психічних розладів, організації психіатричної допомоги, про те, що таке облік і зняття з обліку, про обмеження, які можуть виникнути при наявності психічного розладу та інші питання.