Схема кольорів: C C C C
Розмір шрифту: A A A
Зображення:

Послуги

Консультація спеціаліста Центру психологічної допомоги

Центр психологічної допомоги є структурним підрозділом КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь». Центр обслуговує населення міст Маріуполь, Вугледар, Маріупольського, Волноваського, Покровського районів Донецької області, а також військовослужбовців, які приймали або приймають участь у зоні проведення АТО.

Центр психологічної допомоги створено з метою сприяння підвищенню ефективності роботи лікарні за рахунок організації спеціалізованого структурно-функціонального підрозділу, спроможного забезпечити належний рівень диференційної діагностики, психотерапевтичної, психологічної, психокорекційної та реабілітаційної допомоги у лікарні, розробку і впровадження новітніх технологій, фахове вдосконалення персоналу лікарні та співробітництво з науковими закладами, громадськими та іншими організаціями і установами.

Керівництво відділенням здійснює завідувач Центру - спеціаліст з вищою психологічною освітою за спеціальністю «психологія» та який отримав додаткову підготовку на факультеті післядипломної освіти з медичної психології, який володіє різними методами психопрофілактики, психодіагностики, психокорекції, психологічного консультування, передбаченого програмою підготовки, та який отримав сертифікат з медичної психології.

    Надання консультацій психологом Центра психологічної допомоги здійснюється наступним чином:
  • Надання консультації психологом з метою диференційної діагностики з подальшим вирішенням щодо необхідності психологічної, психокорекційної та реабілітаційної допомоги, здійснюються за призначенням завідувача відділенням або лікаря психіатра стаціонарного відділення за попереднім записом про необхідність такої консультації у журнал консультацій психологів, який знаходиться у реєстратурі диспансерного відділення лікарні.
  • Надання консультації психологом або психотерапевтом з метою диференційної діагностики з подальшим вирішенням щодо необхідності психотерапевтичної, психологічної, психокорекційної та реабілітаційної допомоги здійснюються:
  • ○ пацієнтам, яким надається амбулаторна медична допомога за направленням дільничного лікаря психіатра диспансерного відділення;
    ○ військовослужбовцям, які приймали або приймають участь у зоні проведення АТО за відповідним направленням лікаря, закріпленим печаткою військової частини або посвідченням учасника УБД /АТО.
    ○ Консультація з метою диференційної діагностики психологом здійснюється у Центрі психологічної допомоги, а у разі тяжкого психічного стану пацієнта - безпосередньо у відділенні.

У психокорекційній роботі співробітники центру психологічної допомоги використовують такі методи: Арт - терапія, гештальтерапія, символдрама, тілесноорієнтована терапія, когнітивна, пескотерапія, КПТ, МАК карти. У роботі з травмою застосовується протокол SEE FAR CBT, EMDR – терапія, травмофокусована терапія.