Схема кольорів: C C C C
Розмір шрифту: A A A
Зображення:

Про заклад

Ласкаво просимо!

Комунальне некомірційне підприємство «Психіатрична лікарня м.Маріуполь» є медичною установою, яка надає амбулаторну медичну допомогу дитячому та дорослому населенню м. Маріуполя та стаціонарну психіатричну і наркологічну медичну допомогу дорослому населенню м.Маріуполя, Мангушського, Нікольського, Мар'їнського, Волновахського, Велико-Новоселківського районів та м.Вугледар.

Прайс-лист

Первинний профілактичний медичний огляд лікаря-психіатра на видачу водійських прав 230,40 грн.
Вторинний профілактичний медичний огляд лікаря-псіхіатра на видачу водійських прав 192,00 грн.
Профілактичний медичний огляд лікаря-психіатра на носіння зброї 230,40 грн.

Оголошення

Результати моніторингового візиту до КНП «Психіатрична лікарня міста Маріуполь»

Працівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Юрій Белокоз спільно з громадськими монітором Максимом Аніщенком здійснили моніторинговий візит 24.11.2021 року до комуна...

Реорганізація КЛПУ «Міська психіатрична лікарня №7 м. Маріуполя»

КЛПУ «Міська психіатрична лікарня №7 м. Маріуполя» 23.09.2019 р. згідно розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 06.05.2019 р. №468/5-19 була реорганізована шляхом перетворення у комуна...

Акредитація 20.06.19

КЛПУ «Міська психіатрична лікарня №7 м. Маріуполя» 20.06.2019 р. пройшла акредитацію та отримала вищу акредитаційну категорію та сертифікат ISO-2015.

Перепрофілювання: психіатричне жіноче відділення №6

З 01.01.2020 року психіатричне жіноче відділення №6 було перепрофільовано на відділення первинного психотичного епізоду.

Увага, вакансія!

У диспансерне відділення КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь» на прийом з лікарем потрібна медична сестра, без шкідливих звичок, відпустка 49 календарних днів. Тел .: 22-10-92; 096-598-38-72.

Паціентам

Ми допомагаємо Вам перемогти хворобу і зберегти радість від повноцінного життя. Наша лікувальна установа має все необхідне для якісної діагностики та лікування психічних розладів, оснащена сучасною медичною технікою, новітніми медичними та інформаційними технологіями. Для Вас працюють кваліфіковані лікарі, які володіють глибокими знаннями і багаторічним досвідом, не раз підтверджували свій високий професійний рівень на практиці.

Останні новини

Головні лікарі з усієї України обговорили підготовку галузі до медичної реформи
16 июня 2017

Головні лікарі з усієї України обговорили підготовку галузі до медичної реф...

Питання спрощення процедури ліцензування медзакладів, податкового навантаження на лікарні, які стали комунальними некомерційними підприємствами, розширення ...

Контакти

загрузка карты...