Схема кольорів: C C C C
Розмір шрифту: A A A
Зображення:

Послуги

Стаціонарна допомога

Опис

Стаціонарна допомога

Підставою для госпіталізації в стаціонарні відділення КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь» є наявність у особи психічного розладу та рішення лікаря-психіатра про проведення обстеження або лікування в стаціонарі при неможливості або неефективності обстеження або лікування в амбулаторних умовах. Бажання самого пацієнта про направлення в стаціонар не є показанням для госпіталізації.

    Показанням для госпіталізації є:
  • наявність гострого психічного захворювання;
  • загострення хронічного або затяжного психічного розладу;
  • планова госпіталізація (проведення первинної медико-соціальної експертизи, експертизи осіб призовного віку та військовослужбовців, зняття або перегляд діагнозу, примусове лікування).

    Протипоказанням для госпіталізації є:
  • Наявність вираженого сомато-неврологічного захворювання, при якому психічний розлад є одним із симптомів основного соматичного захворювання і не визначає тяжкість стану.
  • Необхідність найближчим часом переогляду для продовження групи інвалідності в амбулаторних умовах (госпіталізація можлива тільки при загостренні захворювання).
  • Наявність у особи психічного розладу зі стабільним перебігом, при якому госпіталізація не поліпшить стан хворого (наприклад, деменція без додаткової симптоматики або шизофренія зі стабільним перебігом).

Прийом лікаря психіатра стаціонарного відділення, щодо інформації про стан пацієнта, лікування або інших питань, пов’язаних з перебуванням пацієнта, проводиться у відповідних відділеннях КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь»

Відділення №1,2,3,4,5,7,9 та відділення первинного психотичного епізоду розташовані на території КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь» за адресою: м. Маріуполь, Лівобережний район, вул. Пашковського, 4.

Центр афективних розладів розташований за адресою: м. Маріуполь, Лівобережний район, пр-т Перемоги, 18.