Схема кольорів: C C C C
Розмір шрифту: A A A
Зображення:

EMDR-терапія

Ведучі: Ткач Ірина Олександрівна, Захарова Олена Миколаївна

EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) - з англійської дослівно перекладається, як «десенсибілізація і репроцесуалізація (обробка) рухом очей».

EMDR - унікальний метод психотерапії, який використовується з метою повного лікування від наслідків перенесеної психічної травми. EMDR дозволяє клієнту обробляти емоційний досвід, про який він або вона ще не може, не хоче говорити через біль спогадів.

Найбільш важливо, що за допомогою EMDR-терапії дуже швидко усувається напруга і після проходження курсу лікування, клієнт при згадці про травмуючу подію, не відчуває стресового навантаження (залишається спокійним), що свідчить про те, що психотравма «опрацьована».

У грудні 2020 р. фахівці КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь» закінчили дворічне навчання методу травматерапії EMDR та отримали сертифікати «EMDR Europe Association». Даний метод рекомендований до використання в уніфікованих протоколах надання медичної допомоги « Посттравматичний стресовий розлад та розлади адаптації» , затверджених МОЗ України.