Схема кольорів: C C C C
Розмір шрифту: A A A
Зображення:

Послуги

Мобільна бригада спеціалізованої (психіатричної) паліативної допомоги КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь».

Що таке паліативна допомога?

Паліативна допомога - це комплекс заходів спрямованих на покращення якості життя пацієнта з захворюваннями, що обмежують життя, або з захворюваннями, що загрожують життю, відповідно до критеріїв визначення пацієнта, що потребує паліативної допомоги, шляхом запобігання та полегшення фізичних, психологічних, духовних страждань і допомоги членам його сім'ї, іншим особам, що здійснюють за ним догляд.

З ким ми працюємо?

Ми працюємо з людьми від 18 років аби надати спеціалізовану (психіатричну) амбулаторну паліативну допомогу, консультативні послуги пацієнтам та членам їх сімей, іншим особам, що здійснюють догляд за пацієнтом, медичним працівникам інших закладів охорони здоров'я або працівникам закладів соціального захисту населення.

Наша мета

Покращення якості життя пацієнтів та членів їх сімей, інших осіб, що здійснюють за ними догляд, завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці та лікуванню супутніх симптомів і ускладнень основного психічного захворювання, й вирішення фізичних, психологічних, духовних та соціальних проблем пацієнтів.

Вас можуть направити в нашу службу, як що у Вас комплексні потреби та ваше психічне захворювання обмежує або загрожує життю.

Ми робимо все можливе, аби підтримати людей у їх власному домі/ спільноті.

Хто ми є?

У нашій команді працюють співробітники широкого спектру професій у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги, тому ми можемо задовольнити різні потреби тих, кому надаємо допомогу. До співробітників мобільної команди належать:

  • лікар психіатр
  • психолог
  • соціальний працівник
  • молодший медичний спеціаліст

Що ми пропонуємо?

• Надати  спеціалізовану (психіатричну) амбулаторну паліативну допомогу

• Допомогти рекомендаціями, щодо прийму  ліків, проведення  регулярних оглядів та надання підтримки у  випадку  появи побічних дій, погіршення психічного і соматичного стану.

•      Надати психологічну терапію аби Ви могли справитися зі симптомами, мали можливість управляти своїм станом.

• Надати консультативні послуги пацієнтам та членам їх сімей, іншим особам, що здійснюють

догляд за пацієнтом.

• Надати психологічну допомогу та підтримку родичам пацієнтів, навчити навичкам психологічного відновлення.

• Допомогти Вам бути менш соціально ізольованими.

  •  Допомогти у вирішенні соціальних проблем.

• Навчити догляду за тяжкохворими.

• Надавати більш інтенсивну підтримку, якщо Ви відчуєте нездужання, допомогти з госпіталізацією у відповідний заклад за  потреби.

Ми допоможемо Вам отримати допомогу, якої Ви потребуєте.

 

Професіонали команди працюватимуть з Вами в комфортних для Вас умовах. Це може бути за місцем мешкання  пацієнта (зокрема  в нього вдома),  а також на базі   КНП «Психіатрична лікарня  м.Маріуполь» (після безпосереднього звернення пацієнта або його законного представника).

Мобільна бригада психіатричної паліативної допомоги може здійснювати  консультування на базі медичних закладів первинного чи  вторинного рівня або на базі громадських організацій.

Як отримати доступ до послуги

Попросіть вашого дільничного психіатра або будь-якого іншого фахівця, який бере участь у вашому лікуванні, направити вас до нашої команди. Ви можете безпосередньо зв'язатися з нами (дивись наведені нижче контактні дані).

Щойно ми отримаємо Ваше перенаправлення, ми запропонуємо Вам зустріч для оцінки Вашого стану.

Конфіденційність

Зазвичай ми не повинні обговорювати ваше лікування чи передавати інформацію про вас людям, що не входять до складу мобільної команди, без Вашого дозволу на це. Це стосується зокрема членів родини або опікунів.

Години роботи

Наші основні години роботи з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 15:00.

Якщо,  Вам знадобиться підтримка в інший від робочих годин час, наші співробітники сконтактують Вас з підходящою службою для задоволення Ваших потреб.

 

Контактна інформація:

Лікар психіатр (координатор команди) – Клафас Богдан Юрійович, тел. +38(096)8997658
E-mail: palliativecare8@gmail.com


Адреса:
87502 м.Маріуполь, Лівобережний район, вул.Пашковського 4, корпус 2.