Схема кольорів: C C C C
Розмір шрифту: A A A
Зображення:

Послуги

Амбулаторний прийом лікаря психіатра

Опис

Амбулаторний прийом лікаря психіатра.

Психіатр - це фахівець з вищою медичною освітою, який надає допомогу людині в діагностиці та лікуванні психічних хвороб.

Психічний розлад - це таке порушення психічних функцій людини (мислення, сприйняття, пам'яті, уваги, волі, інтелекту, емоцій), яке порушує звичний спосіб життя як самого хворого, так і оточуючих його людей - близьких, родичів, сусідів, товаришів по службі, знайомих. При цьому людина може сама і не усвідомлювати, що виникли порушення свого психічного здоров'я, заперечувати проблеми, які виникли і відмовлятися від допомоги.

    Медичними показаннями для звернення до психіатра є:
  • наявність обманів сприйняття (галюцинації);
  • виражені порушення пам'яті, що порушують соціальну адаптацію і звичний спосіб життя;
  • зниження інтелекту, що не дозволяє здобувати шкільні знання, професію, адаптуватися в суспільстві або виконувати доступні раніше життєві функції;
  • стійкі виражені порушення емоційної сфери (депресія або маніакальний стан);
  • виражене порушення вольової активності з нездатністю до праці, самозабезпечення, виконання соціальних функцій;
  • переважаючий емоційний тип поведінки з нестриманістю, конфліктністю, агресивністю, що порушує адаптацію в суспільстві;
  • порушення мислення з формуванням малозрозумілої логіки, що не відповідає реальності, повної поглиності відірваними від життя ідеям.

Амбулаторний прийом лікаря-психіатра здійснюється у диспансерному відділенні КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь» , яке розташоване за адресою: м.Маріуполь, Лівобережний район, вул. Пашковського, 4. Прийом пацієнтів здійснюється за територіальним принципом.

Для отримання амбулаторної психіатричної допомоги пацієнт повинен звернутися до реєстратури диспансерного відділення лікарні для отримання талона на прийом до лікаря психіатра.

Графік роботи реєстратури:
В будні дні - з 7:30 до 18:00
Субота - з 8:30 до 16:00
Телефон (0629) 22-10-92, 068-846-12-71

Графік роботи диспансерного відділення:
В будні дні - з 7:30 до 18:00
Субота - з 8:30 до 16:00